Jdi na obsah Jdi na menu
 


Osobní dopisy vedoucích pracovníků

  Ing. Karel Sýkora

ředitel k. s. Rudena

      N á c h o d

 

 

Náchod 15. září 2000

 

Vážená a milá paní Milado,

 

     velmi nás zarmoutila zpráva o úmrtí Vašeho, manžela. Ztratila jste milujícího člověka a Pavlík starostlivého otce. Prožívali jsme s Michalem všechny radosti, které souvisely s narozením syna a s utvářením Vašeho spokojeného rodinného života. Předčasně odešel mladý člověk, profesionálně zdatný a perspektivní pracovník, kterého jsme si všichni vážili.

 

     Vám, paní Milado, tuto těžkou ztrátu nikdo a nikdy nenahradí. Proto se snažte být statečná a zůstaňte Pavlíkovi dobrou mámou. Kdykoliv budete něco potřebovat, navštivte nás, rádi Vám pomůžeme.

 

     S projevem hluboké soustrasti

 

 

 

(vlastnoruční podpis)

 

Vážená paní

Milada Podivínská

Slovanská 36

Náchod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ing. Vojtěch Šafařík

ředitel a. s. Krystal

Zruč nad Sázavou

 

 

 

Zruč nad Sázavou 7. března 2019

 

 

 

Vážený pane doktore,

 

     srdečně Vám poblahopřeji k získání akademickému titulu Ph. D. Doktorský studijní program je velmi náročný, vyžaduje velkou vytrvalost a obětování volného času, čehož jsem si dobře vědom. Velmi si cením i toho, že jste se sám rozhodl rozšířit svou kvalifikaci a při tak náročném studiu jste dobře zvládl všechny pracovní úkoly, které byly spojené s Vaší funkcí právního zástupce akciové společnosti Krystal.

 

     Věřím, že získané vědomosti využijete ve své práci a tím přispějete k lepším hospodářským výsledkům akciové společnosti.

 

    Srdečně Vás zdraví

 

 

 

 

(vlastnoruční podpis)

 

 

 

 

Vážený pán

Karel Valenta

Smetanová 5

Vlašim